TOP 5 zalet pożyczania przez Internet

Coraz bardziej jesteśmy przekonani do korzystania z usług internetowych. Dla większości z nas naturalne jest płacenie rachunków czy robienie zakupów w sieci. To wszystko sprawiło, że przekonujemy się także do wnioskowania o chwilówkę czy kredyt przez Internet. Nadal są jednak osoby, które chętnie skorzystałyby z tego typu produktów, ale odczuwają strach. Jeśli należysz do tej grupy warto byś przeczytał poniższe zalety pożyczania online. Po ich zapoznaniu się z pewnością zmienisz zdanie. Zaczynajmy!

Pożyczanie przez Internet jest wygodne

Największym plusem takiego starania się o dodatkową gotówkę jest fakt, iż nie musimy ruszać się z domu. Posiadając dowód osobisty, komputer i dostęp do Internetu dosłownie wszystko możemy załatwić siedząc wygodnie na kanapie. Dzięki temu możemy zapomnieć o staniu w kolejce i odpowiadaniu na niezliczoną ilość pytań ze strony doradców. Niesie to za sobą jeszcze więcej zalet. Na spokojnie możemy w każdej chwili porównywać oferty innych pożyczkodawców, przeczytać opinie na ich temat czy chociażby bez pośpiechu dokładnie zapoznać się z umową. Pamiętaj, że nie są to żadne chwyty marketingowe – obecnie miliony ludzi na całym świecie właśnie w taki sposób ubiega się o pożyczkę. Cały proces od złożenia wniosku, aż po przelew na nasze konto możemy wykonać całkowicie online.

Pożyczka przez Internet to minimum formalności

To, dzięki czemu tyle osób skorzystało już z tego typu usług to także minimum formalności. Wniosek kredytowy to w większości przypadków formularz, który wypełniamy na poziomie rejestracji konta u danego pożyczkodawcy. Następnie musimy wysłać skan zaświadczenia o naszych dochodach, ale… Pożyczając przez Internet niewielkie kwoty wielu firmom wystarczy jedynie oświadczenie o naszych zarobkach. Ostatnim krokiem jest weryfikacja naszej tożsamości. Możemy to wykonać na wiele sposobów – najpopularniejszy jest tu przelew weryfikacyjny za symboliczną kwotę lub skorzystanie ze specjalnej aplikacji. Po wykonaniu tych czynności pozostaje nam jedynie czekać na decyzję. W większości przypadkach jest ona niezwykle szybka, a w godzinach pracy danej firmy możemy spodziewać się, że będzie to maksymalnie kilkanaście minut. Drogą elektroniczną otrzymamy umowę, a na nasze konto wpłyną pieniądze. Ile musimy na nie czekać? To jest zależne od tego w jakim banku posiadamy konto, a także nasz pożyczkodawca. Warto jednak zauważyć, że firmy pozabankowe coraz częściej posiadają konta w wielu bankach dzięki czemu istnieje duże prawdopodobieństwo, że gotówka będzie natychmiast do naszej dyspozycji.

Proces starania się o zobowiązanie nie zajmie Ci wiele czasu

Minimum formalności przekłada się automatycznie na minimum czasu jaki musimy zainwestować w staranie się o dodatkowe fundusze. Nie bez powodu dostępne są szybkie pożyczki przez Internet. Wykonanie niezbędnych czynności, które zostały wspomniane powyżej zajmuje nie więcej niż pół godziny. Dodatkowo, jeśli wcześniej wybierzemy możliwie najlepszego pożyczkodawcę możemy liczyć na szybki przelew. W tym przypadku warto wcześniej sprawdzić opinie na jego temat i to, w jakim banku posiada on konta bankowe. Jeśli będzie to ten sam bank, w którym i my mamy konto to możemy liczyć na błyskawiczne przelewy, dzięki którym decyzje będą zapadały szybciej. Warto wziąć pod uwagę, że niektóre firmy pozabankowe udzielają pożyczek w weekendy czy też do późnych godzin nocnych. Posiadając konta w tych samych bankach pieniądze możemy mieć od razu na koncie nawet w takich dniach czy godzinach.

Pożyczanie online to swobodny kontakt z doradcą

Wielu z nas nie lubi chodzić do banków czy innych instytucji pozabankowych z uwagi na doradców. Mowa tu dokładnie o tym, iż pożyczając przez Internet również mamy możliwość kontaktu z takimi osobami, ale w sposób niewymuszony. Rozmowę możemy zacząć w każdym dogodnym dla nas momencie. Możemy zadać jedno pytanie poprzez czat online i na tym zakończyć. Co najważniejsze – nikt nas nie pospiesza. Na spokojnie możemy zapoznać się z wszelkimi informacjami. W konsekwencji podejmiemy najlepszą dla nas decyzję. W bankach zazwyczaj nie mamy takiego luksusu. Co chwilę doradca proponuje nam inne produkty, a klienci w poczekalni denerwują się chcąc już zająć nasze miejsce. Taka atmosfera niestety jest wyczuwalna i nie pomaga. Zupełnie inaczej jest w domowym zaciszu. To zaleta, która często jest przez nas niedoceniana. W końcu w pośpiechu podejmowanie tak ważnych postanowień nie przychodzi łatwo, a my jesteśmy bardziej podatni na błędne decyzje.

W Internecie możesz ubiegać się o pożyczki za 0 złotych

Pożyczając pieniądze możemy jednocześnie oszczędzać. Jak? Chociażby ubiegając się o pożyczki za zero złotych. Dzięki temu oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Dlatego też jeśli szukasz niewielkiej pomocy finansowej na krótki okres czasu to masz możliwość pożyczenia bez dodatkowych kosztów. Oczywiście takie oferty są możliwe tylko i wyłącznie przez Internet i to dla nowych klientów. Stąd też warto porównywać oferty i szukać innych sprawdzonych firm, by skorzystać z takiej szansy. Niestety w punktach stacjonarnych takich możliwości nie mamy.

Nikt z nas nie powinien mieć już żadnych wątpliwości co do tego, czy warto pożyczać przez Internet. Obecnie to jedno z najlepszych rozwiązań w przypadku, kiedy chcemy ubiegać się o dodatkową gotówkę. Szybko, bez zbędnych formalności, a do tego wygodnie – właśnie tak możemy starać się o pożyczkę online. Wybierając tę metodę możemy dodatkowo liczyć na promocje, które pozwolą nam zaoszczędzić lub zyskać nagrody finansowe czy też rzeczowe. Pożyczki przez Internet to bezpieczny i sprawdzony sposób na szybką pomoc finansową. Na naszym rodzimym rynku coraz więcej jest zweryfikowanych i rzetelnych firm jak chociażby Vivus czy Filarum. To jedynie upewnia nas, że w przypadku kłopotów nie warto się dłużej zastanawiać – wystarczy wybrać firmę, odwiedzić jej stronę internetową i w kilka minut wypełnić wniosek, by po paru minutach otrzymać decyzję. Pamiętaj, że jeszcze tego samego dnia możesz mieć pieniądze na swoim koncie bankowym!

Zostaw komentarz