Notus Finanse Oddziały 2020

Notus Finanse NOTUS S.A. jest trzecią co do wielkości firmą pośrednictwo finansowego w Polsce. Powstała w grudniu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych. Obecnie klienci Notus Finanse mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty dla firm. Firma posiada oddziały w 56 największych miastach w Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 800 osób.

Misją Notus Finanse NOTUS S.A. jest niezależne pośrednictwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Bieżąca oferta Notus Finanse:
kredyt mieszkaniowy (ponad 15 banków w ofercie)
kredyt refinansowy (przenieś kredyt hipoteczny do innego banku)
kredyt konsolidacyjny (zamień kredyty gotówkowe i karty kredytowe w jeden kredyt zabezpieczony hipoteką)
pożyczka hipoteczna (pożyczka pod zastaw mieszkania lub domu – duża gotówka z niską ratą)
kredyty dla firm (szybkie kredyty gotówkowe i kredyty inwestycyjne na rozwój działalności gospodarczej)

REZERWUJ TERMIN SPOTKANIA

Preloader
 • Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz kontaktowy, aby umówić spotkanie z ekspertem Notus. Jeżeli w Twojej miejscowości nie ma oddziału, skontaktujemy Cię z placówką partnerską najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

 • Spotkanie z ekspertem

  Na spotkaniu z ekspertem przedstaw swoje potrzeby i możliwości finansowe; informacje te posłużą do wykonania analizy finansowej, dzięki której dowiesz się ile kredytu potrzebujesz i jak oszczędzać, aby zrealizować zamierzone cele.

 • Prezentacja ofert

  Ekspert Notus, wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, zaprezentuje rozwiązania spełniające w 100% Twoje cele; uwzględni przy tym możliwości finansowe, potencjalne zagrożenia i opcje alternatywne.

 • Wybór najlepszej oferty

  Wybór najlepszej oferty nie jest prosty i wymaga szczegółowej analizy „za i przeciw”. To idealna okazja, aby zadać doradcy frapujące nas pytania na temat kredytu hipotecznego, rodzaju rat, różnych wariantów danego rozwiązania, a nawet opcji pozwalających na równoczesne oszczędzanie na emeryturę.

 • Wniosek kredytowy

  Wniosek kredytowy to już tylko formalność przy ubieganiu się o kredyt. Na tym etapie ekspert pomoże skompletować wymagane dokumenty i poprawnie wypełnić wniosek kredytowy. Jeżeli od ostatniego kontaktu minęło kilka tygodni (wyjazd urlopowy), przedstawi również korzystniejszą ofertę, jeżeli taka pojawi się na rynku. Najważniejsza jest korzyść klienta.

 • Finalizacja umowy

  Finalizacja umowy wiąże się z uruchomieniem kredytu i przelaniem środków na wskazany rachunek bankowy; może to być rachunek sprzedającego lub dewelopera. Przelew jest równoznaczny z zakupem wymarzonego mieszkania lub domu. Gratulujemy :)!

 

Lista oddziałów i placówek partnerskich Notus Finanse 2020:

Najtańszy kredyt hipoteczny?SPRAWDŹ
+