Lista ekspertów kredytowych Notus działających w Lublińcu:

Notus Finanse Lubliniec, Plac K. Mańki 7 - Ekspert kredytowy

Notus Finanse Lubliniec – oddział nr 1

Plac K. Mańki 7
42-700 Lubliniec

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse to TOP 3 firma pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi) działająca na rynku od 2004 roku. Misją firmy jest niezależne wsparcie klienta w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub kredyty gotówkowego. Eksperci Notus Finanse pracujący w oddziale w Lublińcu, Plac K. Mańki 7 to profesjonaliści, którzy wiedzę, umiejętności i doświadczenie nabyli w bankach oraz największych instytucjach finansowych.

Ile kosztuje porada eksperta finansowego w Lublińcu?

Usługi Ekspertów Notus Finanse Lubliniec są całkowicie bezpłatne, a oferta obejmuje 12 banków. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie procesowania wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Zapraszamy do oddziału w Lublińcu, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy (ekspert oddzwania niezwłocznie).

Ekspert kredytowy Lubliniec – o co pytają klienci?

– kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową;
– kredyty ekologiczne na budowę eko-domu;
– kredyt na budowę domu z pomieszczeniem gospodarczym;
– kredyty na zakup mieszkania od dewelopera;
– kredyt hipoteczny dla młodych;
– pożyczka dla singla 350 000 zł.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Notus Finanse ➤ Lubliniec, Plac K. Mańki 7 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy w Lublińcu ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe.