Lista ekspertów kredytowych Notus działających w Kielcach:

Notus Finanse Kielce, ul. Okrzei 18 - Ekspert kredytowy

Notus Finanse Kielce – oddział nr 1

ul. Okrzei 18
25-525 Kielce

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse to TOP 3 firma pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi) działająca na rynku od 2004 roku. Misją firmy jest niezależne wsparcie klienta w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub kredyty gotówkowego. Eksperci Notus Finanse pracujący w oddziałach w Kielcach to profesjonaliści, którzy wiedzę, umiejętności i doświadczenie nabyli w bankach oraz największych instytucjach finansowych.

Usługi Ekspertów Notus Finanse Kielce są całkowicie bezpłatne, a oferta obejmuje 12 banków. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie procesowania wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Zapraszamy do oddziału w Kielcach, ul. Okrzei 18, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy (ekspert oddzwania niezwłocznie).

O co pytają klienci eksperta kredytowego?

– kredyty mieszkaniowe ze stałym RRSO;
– eko-kredyt na budowę domu jednorodzinnego;
– kredyt na budowę domu z garażem;
– kredyty na zakup mieszkania od dewelopera;
– kredyt hipoteczny dla młodych;
– kredyty dla singla 330 000 zł.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Notus Finanse ➤ Kielce, ul. Okrzei 18 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy w Kielcach ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe.

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Ekspert kredytowy Expander Kielce
Ekspert kredytowy Lendi Kielce