Lista ekspertów kredytowych Notus działających w Kętrzynie:

Notus Finanse Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 3A/4 - Ekspert kredytowy

Notus Finanse Kętrzyn – oddział nr 1

ul. Wojska Polskiego 3A/4
11-400 Kętrzyn

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse to TOP 3 firma pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi) działająca na rynku od 2004 roku. Misją firmy jest niezależne wsparcie klienta w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub kredyty gotówkowego. Eksperci Notus Finanse pracujący w oddziale, ul. Wojska Polskiego 3A/4 w Kętrzynie to profesjonaliści, którzy wiedzę, umiejętności i doświadczenie nabyli w bankach oraz największych instytucjach finansowych.

Ile kosztuje porada eksperta finansowego w Katowicach?

Usługi Ekspertów Notus Finanse Kętrzyn są całkowicie bezpłatne, a oferta obejmuje 12 banków. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie procesowania wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Zapraszamy do oddziału w Kętrzynie, ul. Wojska Polskiego 3A/4, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy (ekspert oddzwania niezwłocznie).

O co pytają klienci eksperta kredytowego?

– kredyty mieszkaniowe ze stałą stopą procentową;
– kredyt ekologiczny na budowę domu energooszczędnego;
– kredyty na budowę domu w zabudowie bliźniaczej;
– kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego;
– kredyty mieszkaniowe dla młodych;
– kredyt dla singla 280 000 zł.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Notus Finanse ➤ Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 3A/4 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy w Kętrzynie ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe.