Lista ekspertów kredytowych Notus działających w Kłodzku:

Notus Finanse Kłodzko, ul. Armii Krajowej 18 - Ekspert kredytowy

Notus Finanse Kłodzko – oddział nr 1

ul. Armii Krajowej 18
57-300 Kłodzko

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 08:00-16:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse to TOP 3 firma pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi) działająca na rynku od 2004 roku. Misją firmy jest niezależne wsparcie klienta w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub kredyty gotówkowego. Eksperci Notus Finanse pracujący w oddziale w Kłodzku, ul. Armii Krajowej 18 to profesjonaliści, którzy wiedzę, umiejętności i doświadczenie nabyli w bankach oraz największych instytucjach finansowych.

Ile kosztuje porada eksperta finansowego w Kłodzku?

Usługi Ekspertów Notus Finanse Kłodzko są całkowicie bezpłatne, a oferta obejmuje 12 banków. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie procesowania wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Zapraszamy do oddziału w Kłodzku, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy (ekspert oddzwania niezwłocznie).

Ekspert kredytowy Kłodzko – o co pytają klienci?

– kredyty mieszkaniowe ze stałą stopą procentową;
– kredyt ekologiczny na budowę domu energooszczędnego;
– kredyty na budowalno-remontowe;
– kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego;
– kredyty hipoteczne na działalność gospodarczą;
– kredyt dla singla 270 000 zł.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Notus Finanse ➤ Kłodzko, ul. Armii Krajowej 18 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy w Kłodzku ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe.