Lista ekspertów kredytowych Notus działających w Chełmie:

Notus Finanse Chełm, ul. Lwowska 21/6 - Ekspert kredytowy

Notus Finanse Chełm – oddział nr 1

ul. Lwowska 21/6
22-100 Chełm

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse to TOP 3 firma pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi) działająca na rynku od 2004 roku. Misją firmy jest niezależne wsparcie klienta w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub kredyty gotówkowego. Eksperci Notus Finanse pracujący w oddziale w Chełmie, ul. Lwowska 21/6 to profesjonaliści, którzy wiedzę, umiejętności i doświadczenie nabyli w bankach oraz największych instytucjach finansowych.

Ile kosztuje porada eksperta finansowego w Chełmie?

Usługi Ekspertów Notus Finanse Chełm są całkowicie bezpłatne, a oferta obejmuje 12 banków. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie procesowania wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Zapraszamy do oddziału w Chełmie, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy (ekspert oddzwania niezwłocznie).

O co pytają klienci eksperta kredytowego?

– kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową;
– kredyty ekologiczne na budowę domu energooszczędnego;
– kredyt na budowę domu z pomieszczeniem gospodarczym;
– kredyty na zakup mieszkania od dewelopera;
– kredyt hipoteczny dla młodych;
– kredyty dla singla 340 000 zł.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Notus Finanse ➤ Chełm, ul. Lwowska 21/6 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy Chełm ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe w Chełmie.