Lista ekspertów kredytowych Notus działających w Kartuzach:

Notus Finanse Kartuzy, ul. Kościerska 11 - Ekspert kredytowy

Notus Finanse Kartuzy – oddział nr 1

ul. Kościerska 11
83-300 Kartuzy

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse to TOP 3 firma pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi) działająca na rynku od 2004 roku. Misją firmy jest niezależne wsparcie klienta w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub kredyty gotówkowego. Eksperci Notus Finanse pracujący w oddziale w Kartuzach, ul. Kościerska 11 to profesjonaliści, którzy wiedzę, umiejętności i doświadczenie nabyli w bankach oraz największych instytucjach finansowych.

Ile kosztuje porada eksperta finansowego w Kartuzach?

Usługi Ekspertów Notus Finanse Kartuzy są całkowicie bezpłatne, a oferta obejmuje 12 banków. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie procesowania wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Zapraszamy do oddziału w Kartuzach, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy (ekspert oddzwania niezwłocznie).

O co pytają klienci eksperta kredytowego?

– kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową;
– kredyty ekologiczne na budowę domu energooszczędnego;
– kredyt na budowę domu z pomieszczeniem gospodarczym;
– kredyty na zakup mieszkania z rynku wtórnego;
– kredyt hipoteczny dla młodych;
– pożyczka hipoteczna dla singla 150 000 zł.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Notus Finanse ➤ Kartuzy, ul. Kościerska 11 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy w Kartuzach ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe.