Lista ekspertów kredytowych Notus działających w Tarnowskich Górach:

Notus Finanse Tarnowskie Góry, ul. Legionów 7 lok. 2 - Ekspert kredytowy

Notus Finanse Tarnowskie Góry – oddział nr 1

ul. Legionów 7 lok. 2
42-600 Tarnowskie Góry

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse należy do wielkiej trójki firm pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi). Atutem Notus są eksperci finansowi, charakteryzujący się profesjonalizmem i skutecznością. 17-letnie doświadczenie w analizie kredytów hipotecznych pozwoliło na wypracowanie sprawdzonej metodologii w celu dopasowania oferty do wymagań i oczekiwań klienta.

Co oferuje ekspert Notus w Tarnowskich Górach?

Oferta Notus Finanse obejmuje 12 banków udzielających kredytów na zakup mieszkania, domu lub działki. Każdy klient może liczyć na bezpłatne badanie zdolności kredytowej, analizę możliwości finansowych, pomoc w wyborze kredytu hipotecznego i wszystkich formalnościach związanych z jego uzyskaniem.

Zapraszamy do placówki Notus Finanse w Tarnowskich Górach, ul. Legionów 7 lok. 2, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy.

O co pytają klienci eksperta kredytowego?

– kredyt budowlano-remontowy;
– pożyczka hipoteczna 50 000 zł;
– kredyt na zakup domu;
– kredyty na zakup mieszkania;
– badanie zdolności kredytowej;
– finansowanie budowy domu.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Notus Finanse ➤ Tarnowskie Góry, ul. Legionów 7 lok. 2 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy w Tarnowskich Górach ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe w Tarnowskich Górach.