Lista ekspertów finansowych Notus działających w Tarnowie:

Ekspert finansowy Tarnów - Notus Finanse

Notus Finanse Tarnów – kontakt, godziny otwarcia

ul. Urszulańska 3 (ekspert finansowy)
33-100 Tarnów

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Notus Finanse należy do wielkiej trójki firm pośrednictwa finansowego (obok Expander i Lendi). Atutem Notus są eksperci finansowi, charakteryzujący się profesjonalizmem i skutecznością. 17-letnie doświadczenie w analizie kredytów hipotecznych pozwoliło na wypracowanie sprawdzonej metodologii w celu dopasowania oferty do wymagań i oczekiwań klienta.

Co oferuje ekspert Notus w Tarnowie?

Oferta Notus Finanse obejmuje 12 banków udzielających kredytów na zakup mieszkania, domu lub działki. Każdy klient może liczyć na bezpłatne badanie zdolności kredytowej, analizę możliwości finansowych, pomoc w wyborze kredytu hipotecznego i wszystkich formalnościach związanych z jego uzyskaniem.

Kredyt hipoteczny Tarnów 2023 - ekspert kredytowy kontakt

Zapraszamy do placówki Notus Finanse w Tarnowie, ul. Urszulańska 3, po wcześniejszym umówieniu spotkania przez formularz kontaktowy.

Ekspert finansowy Tarnów – o co pytają klienci?

– kredyt budowlano-remontowy;
– pożyczka hipoteczna 50 000 zł;
– kredyt na zakup domu;
– kredyty na zakup mieszkania;
– badanie zdolności kredytowej;
– finansowanie budowy domu.

Podsumowanie: Ekspert finansowy Tarnów ➤ Notus Finanse, ul. Urszulańska 3 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku najczęściej pojawiający się w wynikach jako doradca finansowy Tarnów ➤ obecnie pośrednik finansowy oferujący kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe w Tarnowie.