Lista ekspertów kredytowych Lendi działających w Toruniu:

Lendi Toruń - Ekspert kredytowy

Lendi Toruń – oddział nr 1

ul. Grudziądzka 79
87-100 Toruń

telefon: +48 775 503 930

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 08:30-18:30

ZAPYTAJ O KREDYT

Lendi Toruń – oddział nr 2

ul. Kościuszki 71
87-100 Toruń

telefon: +48 775 503 930

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Lendi Toruń to sprawdzony pośrednik kredytu hipotecznego, posiadający w ofercie 12 banków specjalizujących się w finansowaniu nieruchomości. Na bezpłatnym spotkaniu z ekspertem kredytowym można sprawdzić zdolność kredytową i porównać oferty kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu lub działki.

Dlaczego wybrać eksperta Lendi w Toruniu?

Lendi to nie tylko pośrednictwo finansowe, ale także pomoc we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Każdy klient może liczyć na pomoc w wypełnieniu wniosku kredytowego, skompletowaniu wymaganych dokumentów, przeniesieniu kredytu hipotecznego do innego banku lub analizie finansów osobistych.

Najwięcej osób trafia do Lendi z polecenia. Świadczy to o wysokim zaufaniu klientów, którzy polecają rzetelność, skrupulatność i wysoki standard obsługi ekspertów. Zapraszamy do placówek Lendi w Toruniu na spotkanie w celu porównania kredytów hipotecznych na czerwiec 2024.

Ekspert Lendi Toruń oferta czerwiec 2024

– kredyt mieszkaniowy;
– kredyty budowlane;
– kredyt budowlano-remontowy;
– kredyty na zakup działki;
– kredyt na wykończenie domu;
– kredyty ze stałą stopą procentową.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Lendi ➤ Toruń, ul. Grudziądzka 79 lub ul. Kościuszki 71 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku znany jako sprawdzony doradca kredytowy w Toruniu ➤ obecnie pośrednik kredytu hipotecznego oferujący kredyty mieszkaniowe, refinansowe, pożyczki hipoteczne.

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Ekspert kredytowy Expander Toruń
Ekspert kredytowy Notus Finanse Toruń