Lista ekspertów kredytowych Lendi działających w Opolu:

Lendi Opole, ul. Rynek 30 - Ekspert kredytowy

Lendi Opole – oddział ekspertów

ul. Rynek 30
45-015 Opole

telefon: +48 775 503 930

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Lendi Opole to sprawdzony pośrednik kredytu hipotecznego, posiadający w ofercie 12 banków specjalizujących się w finansowaniu nieruchomości. Na bezpłatnym spotkaniu z ekspertem kredytowym można sprawdzić zdolność kredytową i porównać oferty kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu lub działki.

Dlaczego wybrać eksperta Lendi w Opolu?

Lendi to nie tylko pośrednictwo finansowe, ale także pomoc we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Każdy klient może liczyć na pomoc w wypełnieniu wniosku kredytowego, skompletowaniu wymaganych dokumentów, przeniesieniu kredytu hipotecznego do innego banku lub analizie finansów osobistych.

Najwięcej osób trafia do Lendi z polecenia. Świadczy to o wysokim zaufaniu klientów, którzy polecają rzetelność, skrupulatność i wysoki standard obsługi ekspertów. Zapraszamy do placówki Lendi w Opolu, ul. Rynek 30 na spotkanie w celu porównania kredytów hipotecznych na czerwiec 2024.

Ekspert Lendi Opole oferta czerwiec 2024

– kredyt mieszkaniowy;
– kredyty budowlane;
– kredyt budowlano-remontowy;
– kredyty na zakup działki;
– kredyt na wykończenie domu;
– kredyty ze stałą stopą procentową.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Lendi ➤ Opole, ul. Rynek 30 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku znany jako sprawdzony doradca kredytowy w Opolu ➤ obecnie pośrednik kredytu hipotecznego oferujący kredyty mieszkaniowe, refinansowe, pożyczki hipoteczne w Białymstoku.

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Ekspert kredytowy Expander Opole
Ekspert kredytowy Notus Finanse Opole