Lista ekspertów kredytowych Lendi działających w Radomiu:

Lendi Radom, ul. Żeromskiego 84C - Ekspert kredytowy

Lendi Radom – oddział ekspertów

ul. Żeromskiego 84C
26-600 Radom

telefon: +48 775 503 930

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-20:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Lendi Radom to sprawdzony pośrednik kredytu hipotecznego, posiadający w ofercie 12 banków specjalizujących się w finansowaniu nieruchomości. Na bezpłatnym spotkaniu z ekspertem kredytowym można sprawdzić zdolność kredytową i porównać oferty kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu lub działki.

Dlaczego wybrać eksperta Lendi w Radomiu?

Lendi to nie tylko pośrednictwo finansowe, ale także pomoc we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Każdy klient może liczyć na pomoc w wypełnieniu wniosku kredytowego, skompletowaniu wymaganych dokumentów, przeniesieniu kredytu hipotecznego do innego banku lub analizie finansów osobistych.

Najwięcej osób trafia do Lendi z polecenia. Świadczy to o wysokim zaufaniu klientów, którzy polecają rzetelność, skrupulatność i wysoki standard obsługi ekspertów. Zapraszamy do placówki Lendi w Radomiu, ul. Żeromskiego 84C na spotkanie w celu porównania kredytów hipotecznych na maj 2024.

Ekspert Lendi Radom oferta maj 2024

– kredyt mieszkaniowy;
– kredyty budowlane;
– kredyt budowlano-remontowy;
– kredyty na zakup działki;
– kredyt na wykończenie domu;
– kredyty ze stałą stopą procentową.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Lendi ➤ Radom, ul. Żeromskiego 84C ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku znany jako sprawdzony doradca kredytowy w Radomiu ➤ obecnie pośrednik kredytu hipotecznego oferujący kredyty mieszkaniowe, refinansowe, pożyczki hipoteczne.