Lista ekspertów kredytowych Open Finance działających w Poznaniu:

Ekspert kredytowy Poznań - Open Finance

Open Finance Poznań – oddział, kontakt

ul. 27 Grudnia 7 (ekspert kredytowy)
61-737 Poznań

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Open Finance Poznań to sprawdzony pośrednik kredytu hipotecznego, posiadający w ofercie 12 banków specjalizujących się w finansowaniu nieruchomości. Na bezpłatnym spotkaniu z ekspertem kredytowym można sprawdzić zdolność kredytową i porównać oferty kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu lub działki.

Dlaczego wybrać eksperta Open Finance w Poznaniu?

Open Finance to nie tylko pośrednictwo finansowe, ale także pomoc we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Każdy klient może liczyć na pomoc w wypełnieniu wniosku kredytowego, skompletowaniu wymaganych dokumentów, przeniesieniu kredytu hipotecznego do innego banku lub analizie finansów osobistych.

Open Finance ekspert kredytowy Poznań

Najwięcej osób trafia do Open Finance z polecenia. Świadczy to o wysokim zaufaniu klientów, którzy polecają rzetelność, skrupulatność i wysoki standard obsługi ekspertów. Zapraszamy do placówki Open Finance w Poznaniu, ul. 27 Grudnia 7 na spotkanie w celu porównania kredytów hipotecznych na grudzień 2022.

Ekspert Open Poznań oferta grudzień 2022

– kredyt mieszkaniowy;
– kredyty budowlane;
– kredyt budowlano-remontowy;
– kredyty na zakup działki;
– kredyt na wykończenie domu;
– kredyty ze stałą stopą procentową.

Podsumowanie: Ekspert kredytowy Poznań ➤ Open Finance, ul. 27 Grudnia 7 ✓ kontakt ✓ telefon ✓ godziny otwarcia ᐅ do 2017 roku znany jako sprawdzony doradca kredytowy Poznań ➤ obecnie pośrednik kredytu hipotecznego oferujący kredyty mieszkaniowe, refinansowe, pożyczki hipoteczne w Poznaniu.

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Ekspert kredytowy Expander Poznań
Ekspert kredytowy Notus Finanse Poznań